www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Rozmawiają dwie…

Rozmawiają dwie prostytutki w windzie. Jedna mówi do drugiej:
– Ej ty, Jolka, czuć tu spermą
– O, przepraszam, odbiło mi się…

Polecane żarty i dowcipy:

  • Rozmawiają dwie Rosjanki… : Rozmawiają dwie Rosjanki. Jedna się pyta drugiej: – Jaki rodzaj seksu preferujesz? – Ja lubię po bożemu odpowiada a ty? – Ja uwielbiam kochać się „na rodeo”. – Na rodeo o co w tym chodzi? – Na początku kocham się w pozycji na jeźdźca potem po 20 sekundach mówię że mam AIDS i próbuję się utrzymać.
  • Rozmawiają dwie gaździny… : Rozmawiają dwie gaździny o swoich dzieciach. Jedna z nich się chwali: – A mój Jasiek to teroz studyjuje w takim uniwersytecie, co to się tak jako nazywo: ugryz – nie, nie ugryz!… użarł – nie, nie użarł… A! Już wim! UJOT!
  • Dwie teściowe… : Rozmawiają dwie teściowe: – Co robi pani zięć? – Zwykle robi co mu każę.
  • Dwie blondynki… : Dwie blondynki chciały zdobyć nagrodę Nobla. Jedna wpadła na genialny pomysł: – No to może polecimy na Słońce? Druga odpowiada: – No coś ty głupia, spalimy się. – To polecimy w nocy.
  • Siedzą dwie góralki… : Siedzą dwie Góralki na płocie i plotkują, plotkują po czym jedna mówi do drogiej: – Oj Maryna cza mi Cie będzie pożegnać, widzę że idzie Franek z kwiatami trza mu będzie dupy dać! – A co to u was flakona ni ma?

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

*

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>