www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Przychodzi baba do doktora…

Przychodzi baba do doktora.
– Panie doktorze źle widzę z bliska. – mówi baba.
– A z daleka? – pyta doktor.
– Oj. Z daleka, z daleka, aż z Częstochowy.

Polecane żarty i dowcipy:

  • Panie doktorze, chciałam… : Przychodzi baba do lekarza. – Panie doktorze, chciałam… – Proszę się rozebrać. Gdy kobieta się rozebrała, lekarz pyta: – No i co pani dolega? – Nic, ja chciałam tylko zapytać, czy pan doktor nie potrzebuje ziemniaczków na zimę…
  • Nie mam włosów… : Przychodzi baba do lekarza i mówi: – Panie doktorze, nie mam włosów na piździe! Doktor ogląda i mówi: – A ile razy pani dziennie to robi ? – Nooooo, 5-6 razy – Proszę pani ! Na autostradzie też trawa nie rośnie..
  • Widzi pan… : Przychodzi młody chłopaczek do lekarza i mówi: – Panie doktorze, ja nie mogę iść do wojska. – Dlaczego? – Widzi pan tego pająka? – No widzę. – No widzi pan, a ja go nie widzę.
  • Przychodzi baba do lekarza… : Przychodzi baba do lekarza ze skarpetką na głowie. – Co pani dolega? – pyta się doktor. – Głupku to napad.
  • Przychodzi babcia do doktora… : Przychodzi babcia do doktora – Na co się pani skarży? – Mam tą chorobę na ‚k’… Lekarz wymienia różne choroby ale babcia nic sobie nie przypomina, aż: – Już wiem! kleroza! – Mówi się skleroza, babciu! – Widzi pan doktor? Już o tym też zapomniałam.

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*