www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Możesz zamówić drinka…

W niektórych lepszych restauracjach możesz zamówić drinka „Chuck Norris”. Znany też jest jako „Bloody Mary”… jeśli akurat masz na imię Mary…

Polecane żarty i dowcipy:

  • Samowystarczalny… : Chuck Norris jest samowystarczalny, bo jedyną osobą której Chuck Norris może coś zawdzięczać jest Chuck Norris. Chuck Norris się nie myje. Chuck Norris spojrzy na siebie, a brud sam ucieka.
  • Nie rozumieją… : – Niektórzy z was używają słów których nie rozumieją i potem ludzie się z nas śmieją, a o policji wciąż krążą dowcipy – mówi komisarz na odprawie. – Czy to alibi do mnie? – pyta jeden z podwładnych.
  • Robią doświadczenia… : Obcy robią doświadczenia na ludziach. Chuck Norris robi doświadczenia na obcych. Chuck Norris zgoliłby brodę, ale nie ma na Ziemi dość twardego metalu na żyletkę.
  • Stronę prawej stopy… : Chuck Norris jako jedyny zdołał sam siebie kopnąć z półobrotu zewnętrzną stroną prawej stopy w zewnętrzną stronę prawej stopy.
  • Jak donosi NASA… : Jak donosi NASA, Chuck Norris jest jedynym człowiekiem widzianym gołym okiem z Kosmosu.

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*