www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Jeśli poznasz Chucka…

Jeśli poznasz Chucka Norrisa to nie masz już powrotu do swojego wcześniejszego stanu emocjonalnego.

Polecane żarty i dowcipy:

  • Wielki Mur Chiński… : Wielki Mur Chiński powstał, by powstrzymać Chucka Norrisa. Nie udało mu się.
  • Prąd kopnął Chucka… : Prąd kopnął Chucka Norrisa tylko raz. Od tamtej pory mamy powiedzenie „Piorun nigdy nie uderza dwa razy w to samo miejsce”.
  • Ktoś kiedyś pozwał… : Ktoś kiedyś pozwał Chucka Norrisa do sądu. Chuck pomyślał, że może być zabawnie i poszedł. Nie mylił się. Najbardziej podobał mu się moment, w którym sędzia przyznał się do winy.
  • Która jest godzina… : Gdy spytasz Chucka Norrisa, która jest godzina, zawsze odpowie: – Dwie sekundy do. Gdy się spytasz – Dwie sekundy do czego? Kopnie cię z połobrotu w twarz.
  • Świeżo upieczony… : Świeżo upieczony hrabia był ciekaw jak powinno się poprawnie kreować image. Zapisał się więc do Klubu… – Masz najnowszego Mercedesa? – No… nie. – Masz dwupiętrową wille? – No… nie. – A masz chociaż taki łańcuch wysadzany brylantami i innymi drogimi kamieniami? – No… nie. – No to jak już to wszystko będziesz miał, to wtedy pogadamy. Dzwoni więc do swojego służącego: – Janie…

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*