www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Niewyraźne pismo…

Maryśka pisze list do przyjaciółki:
„…Mój Stasiek to chyba jakiś zboczeniec. Ciągle chce mnie pieprzyć! Wystarczy że się schylę on mnie bierze od tyłu. Zaczynam prać – bierze mnie od tyłu zamiatam podłogę – bierze mnie od tyłu zmywam naczynia – bierze mnie od tyłu! Mówię ci koszmar. Całuję – Maryśka.

P.S. Przepraszam za niewyraźne pismo bo Stasiek…”

Polecane żarty i dowcipy:

  • Możesz zamówić drinka… : W niektórych lepszych restauracjach możesz zamówić drinka „Chuck Norris”. Znany też jest jako „Bloody Mary”… jeśli akurat masz na imię Mary…
  • Zdenerwowana matka… : Zdenerwowana matka pisze do nauczycielki: – „Bardzo prosimy już nigdy więcej nie bić Jasia! Bo to słabe, dobre, biedne dziecko. My sami nigdy go nie bijemy. Chyba, że w obronie własnej…”
  • Wypadek na ulicy… : Był wypadek na ulicy, policjanci spisują raport. Jeden z nich pisze: – … głowa leżała na chodni… hodni… Kopnął głowę i pisze dalej: – …na ulicy.
  • Idzie góralka brzegiem strumienia… : Idzie góralka brzegiem strumienia, a po drugiej stronie chłopaki. – Ej Maryś, pójdź do nas! – Nie pójdę bo mnie zgwałcicie! – Ej, nie zgwałcimy! – To po co ja tam pójdę?
  • Wchodzi lokaj i mówi… : Do pokoju hrabiego wchodzi lokaj i mówi: – Panie hrabio znowu przyszedł ten żebrak który twierdzi, że jest pana bliskim krewnym i że może tego dowieść. – To chyba jakiś idiota? – Ja też tak pomyślałem, ale to jeszcze nie dowód!

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*