www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Londyn, XVIII…

Londyn, XVIII wiek, jeden z pierwszych biegów ulicznych. Temu niecodziennemu zjawisku przypatruje się hrabia ze służącym.
– Janie, co to za zbiegowisko?
– To wyścig, panie hrabio. Ludzie się ścigają.
Ten, który dobiegnie pierwszy, zostaje zwycięzcą i dostaje nagrodę pieniężną.
– Rozumiem. To w takim razie po co biegną pozostali?

Polecane żarty i dowcipy:

  • Hrabia ma jechać na wojnę… : Hrabia ma jechać na wojnę. – Janie masz tu klucz do pasa cnoty hrabiny. Pilnuj klucza i hrabiny! – Dobrze hrabio. Hrabia pojechał. Po dziesięciu minutach dogania go Jan: – Hrabio nie pasuje!
  • Hrabia wraca wcześniej… : Hrabia wraca wcześniej z polowania. Jan staje na drodze do sypialni: J: Panie hrabio nie wolno! Pani hrabina przyjmuje kochanka. H: Szabli!! Porwał szablę ze ściany i wbiegł do sypialni. Słychać okrzyk. Po chwili hrabia się wychyla: H: Janie dla pana wacik, a dla pani korkociąg.
  • Pojechali na polowanie… : Hrabia z Janem pojechali na polowanie. Po drodze na rozgrzewkę wypili strzemiennego. Widzą jelenia. Hrabia wypalił i nie trafił. No to wypili jeszcze raz. Znów widzą jelenia. Hrabia znów wypalił i nie trafił. Znowu wypili. Jadą dalej i widzą jelenia. – Hrabio, może teraz ja spróbuję? – Dobrze Janie. Jan strzelił i jeleń padł. – Jak to zrobiłeś? –
  • Hitler do Żydów… : Hitler do Żydów: – Dzisiaj organizujemy wyścig. Ten, który dobiegnie pierwszy i ten, który dobiegnie ostatni zostanie zabity. Żydzi radocha. Hitler: – Pierwsza dwójka na start.
  • Masz rację Hrabio… : Hrabia i Hrabina spędzają noc poślubną. Nad ranem zniesmaczony Hrabia zacina się w palec i skrapia prześcieradło ze słowy: – Niech chociaż pozory będą… Hrabina równie zniesmaczona wysmarkała się w prześcieradło i powiedziała: – Masz rację Hrabio.

Powiązane słowa kluczowe z tymi żartami:

  • kawały o londynie

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*