www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Mamusiu, chciałbym…

Jasio mówi do mamy:
– Mamusiu, chciałbym ci coś ofiarować pod choinkę.
– Nie trzeba, syneczku. Jeśli chcesz mi sprawić przyjemność, to popraw swoją jedynkę z matematyki.
– Za późno, mamusiu. Kupiłem ci już perfumy.

Polecane żarty i dowcipy:

  • Chciała mieć fiata – kupiłem… : Podczas wizyty prezydent USA zwiedza z Gierkiem Zakopane. Nagle słyszą krzyk i płacz kobiety. Patrzą – a gazda za chałupą grzmoci żonę. Prezydent pyta go dlaczego tak się znęca nad kobietą. Gazda mówi: – Chciała mieć fiata – kupiłem. Chciała mercedesa – kupiłem. Ale teraz jej się helikopterem zachciało latać. Nie kupię, bo tu góry i
  • 10 milionów… : – Na początek proponuję pani 10 milionów plus premia – mówi prezes do nowo przyjmowanej sekretarki, po czym dodaje, lustrując ją wzrokiem: – Choć, hmmm, z przyjemnością dałbym pani dwanaście… Na to sekretarka: – Z przyjemnością, panie prezesie, to ja biorę dwadzieścia!
  • Po długich namowach… : Po długich namowach, prośbach i groźbach mąż wreszcie kupił swojej żonie piękne futro. Ona gładzi je zachwycona i mówi: – Żal mi tylko tego biednego stworzenia, które dla mojej przyjemności zostało obdarte ze skóry… – Dziękuję kochanie, że pomyślałaś wreszcie o mnie… – wzdycha mąż.
  • Kim byś chciał… : Biskup przyjechał na wizytację do pewnej parafii. Odwiedził m.in. także szkołę specjalną. Pyta tam dzieci: – Kim chciałybyście zostać? Jedni mówią: lekarzem, inni aktorem, modelką, itd. Biskup pyta Jasia: – A ty kim byś chciał zostać? – Ja??? Biskupem oczywiście… – Ale wiesz, to trzeba do takiej specjalnej szkoły chodzić!!! – Noooo, przecież chodzę, no nie?
  • Nie bawisz z Kaziem… : Mama mówi do synka: – Jasiu, dlaczego już się nie bawisz z Kaziem? – A czy ty mamusiu chciałabyś się bawić z kimś, kto kłamie, bije i przeklina? – Oczywiście, że nie. – No widzisz. Kaziu też nie chce!

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*