www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Mam Cię…

Mąż budzi żonę w nocy
– Kochanie, Kochanie obudź się – mam dla Ciebie pigułkę na ból głowy.
– Ale misiu, mnie przecież nie boli głowa…
– Haa! Mam Cię…

Polecane żarty i dowcipy:

  • Po kilku nocach… : Po kilku nocach panna młoda skarży się matce: – Wiesz mamo, już kilka nocy śpimy razem i nic. Jeszcze się nie kochaliśmy. – Ależ córeczko, może jest zestresowany… – Ale mamo, on tylko książkę czyta i wcale nie zwraca na mnie uwagi. – Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi, to może ja się położę zamiast ciebie i sprawdzę,
  • Wchodzi facet… : Wchodzi facet do domu i widzi, jak pakuje się jego dziewczyna. – Co robisz kochanie? – Odchodzę od ciebie. – Ale dlaczego????? – Bo jesteś pedofilem!!!! – Mocne słowa jak na ośmiolatkę.
  • Pchła mi chodzi po plecach… : Bacowa budzi swojego męża w środku nocy. – Anto, pchła mi chodzi po plecach, złap ją i zabij. – Zapal światło – doradza zaspany baca. – Jak cię zobaczy, to sama zdechnie ze strachu.
  • Przychodzi Mietek do lekarza… : Przychodzi Mietek do lekarza, rozpina rozporek, wyjmuje fiuta i kładzie go na biurku. Zdziwiony lekarz pyta: – I co z nim nie tak? Czy jest za mały? – Nie, nie jest za mały. – Czy jest za duży? – Nie, nie jest za duży. – A może pana boli? – Nie, nie boli mnie. – To co z nim jest? – Fajny co???
  • Przychodzi baba do lekarza… : Przychodzi baba do lekarza z piłą w plecach. – Oj panie doktorze proszę mi pomoc. Głowa mnie boli, a jak mnie suszy i jeść nic nie mogę…. – To po co Pani piła ??

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*