www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Telegram do policjanta…

Komendant wysyła telegram do policjanta:
– Ppppp.
Na to on mu odpisuje:
– Dupa.
Policjant przyjechał i komendant zwołuje go do swojego gabinetu i mówi:
– Proszę pana ja pisze panu: „Proszę Pana proszę przyjechać pociągiem.” A Pan mi tu takie wulgaryzmy odpisuje?
– Ja nie odpisuje żadnych wulgaryzmów tylko napisałem Panu: „Dziękuje uprzejmie przyjadę autobusem!”

Polecane żarty i dowcipy:

  • Będziesz mógł… : Żołnierz pisze telegram do swojej dziewczyny: – Jak będę mógł to przyjadę na sobotę. Dziewczyna mu odpisuje: – Przyjedź, będziesz mógł.
  • Proszę pana… : Wraca gaździna pociągiem z jarmarku i pyta siedzącego z nią w przedziale pasażera: – Proszę pana, czy w Zimnej Wodzie staje? – Mnie nie!
  • Fąfara do kolegi… : Fąfara do kolegi: – Moja rodzina przeżyła ostatnio katastrofę kolejową. – Co się stało? – Teściowa przyjechała do nas pociągiem.
  • Młoda zakonnica… : Młoda zakonnica przyjechała do Nowego Jorku. Przerażona ruchem ulicznym stanęła niepewnie przy przejściu dla pieszych. Nagle podbiega do niej dwóch skinów. Porywają ją na ręce i bezpiecznie przenoszą na drugą stronę ulicy. – Dziękuje, panowie – wyszeptała zaskoczona zakonnica. – No problem! – mówi jeden skin. – Przyjaciele Batmana są naszymi przyjaciółmi!
  • Facet na rozmowie… : Facet na rozmowie o pracę: – Gdzie Pan wcześniej pracował? – Służyłem w armii. Byłem w marines. – Uczestniczył Pan w jakimś konflikcie wojskowym? – Owszem. Byłem dwa lata w Wietnamie i tam zdarzył mi się mały wypadek… – To znaczy? – Granat urwał mi jaja. – W porządku. Zatrudniam Pana. Proszę przyjść w poniedziałek na 10:00 do pracy. Pana stanowisko będzie

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*