www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Telegram do policjanta…

Komendant wysyła telegram do policjanta:
– Ppppp.
Na to on mu odpisuje:
– Dupa.
Policjant przyjechał i komendant zwołuje go do swojego gabinetu i mówi:
– Proszę pana ja pisze panu: „Proszę Pana proszę przyjechać pociągiem.” A Pan mi tu takie wulgaryzmy odpisuje?
– Ja nie odpisuje żadnych wulgaryzmów tylko napisałem Panu: „Dziękuje uprzejmie przyjadę autobusem!”

Polecane żarty i dowcipy:

  • Będziesz mógł… : Żołnierz pisze telegram do swojej dziewczyny: – Jak będę mógł to przyjadę na sobotę. Dziewczyna mu odpisuje: – Przyjedź, będziesz mógł.
  • Proszę pana… : Wraca gaździna pociągiem z jarmarku i pyta siedzącego z nią w przedziale pasażera: – Proszę pana, czy w Zimnej Wodzie staje? – Mnie nie!
  • Fąfara do kolegi… : Fąfara do kolegi: – Moja rodzina przeżyła ostatnio katastrofę kolejową. – Co się stało? – Teściowa przyjechała do nas pociągiem.
  • Żona wysyła męża… : Żona wysyła męża-policjanta do sklepu po zapałki: – Tylko kup dobre zapałki, żeby się dobrze paliły – dodaje. Po kwadransie policjant wraca, kładzie pudełko na stole i mówi zadowolony: – Bardzo dobre zapałki. Wypróbowałem w sklepie. Wszystkie się palą.
  • Wysoki rangą policjant… : Wysoki rangą policjant wzywa dwóch podwładnych. Pierwszemu wręcza 2 złote i mówi: -Masz tu pieniądze, idź kupić jakiś dobry samochód, zatankuj benzynę, a resztę możesz wziąć dla siebie. A ty – zwraca się do drugiego – idź do domu i sprawdź, czy cię tam nie ma. Policjanci salutują i wychodzą z gabinetu. -Zwariował! – mówi pierwszy. Każe mi

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*