www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Zakonnice na rowerach…

Jadą zakonnice na rowerach po wybojach. W pewnym momencie przełożona mówi:
– Dość luksusów! Zakładać siodełka!

Polecane żarty i dowcipy:

  • Baco, gniewom się… : Baca dobiera się do gaździny. W pewnym momencie gaździna mówi: – Baco, gniewom się – A o co się gniewocie gaździno? – Ja nie mówię że się gniewom ino ze się wom ch*j gnie!
  • Przy stole… : Przy stole siedzą mąż i żona i jedzą obiad. W pewnym momencie żona wylała na siebie zupę. Patrzy na siebie i mówi: – Cholera, wyglądam jak świnia. Mąż na to: – Faktycznie! I jeszcze się zupą oblałaś!
  • Koło Gospodyń Wiejskich… : Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało wycieczkę do Warszawy. Po powrocie kobiety poszły do spowiedzi. Każda po kolei opowiada o wycieczce i każda mówi, ze zdradziła męża. W pewnym momencie ksiądz się zdenerwował, walnął ręką w konfesjonał i zawołał: – Cholera, jak jest dobra wycieczka to księdza nie zabiorą!
  • Bardzo przepraszam… : Przy kominku Hrabina i Hrabia siedzą w wygodnych fotelach. Jest miły, spokojny wieczór. Spożywają szampana i kawior. W pewnym momencie Harbina puszcza bąka. Rumieni się bardzo i mówi do Hrabiego: – Bardzo przepraszam. Myślę, że pozostanie to między nami! – Wołałbym, aby się to rozniosło.
  • Brzęk tłuczonego szkła… : Dwóch górali postanowiło sprawdzić ile ludzi jest w knajpie w Żywcu. Uradzili, że jeden będzie wyrzucał gości, a drugi liczy. Tak też zrobili. Słychać brzęk tłuczonego szkła, okrzyk „O Jezu” a góral liczy: – Roz Znowu okrzyk i: – Dwa W pewnym momencie brzęk i wylatujący mówi: – Teroz nie licz bo to jo.

Powiązane słowa kluczowe z tymi żartami:

  • opowiadania erotyczne zakonnica

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*