www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Przy piątej stacji…

Ksiądz odprawia drogę krzyżową. Przy piątej stacji podbiega do księdza gosposia i szepce:
– Proszę księdza, przyjechali z wydziału finansowego! To bardzo pilna sprawa! Niech ksiądz przeprosi wszystkich i przerwie drogę krzyżową!
Ksiądz szepce do kościelnego:
– Poprowadź za mnie dalej drogę krzyżową. I tak wszystko przeciągaj, żebym zdążył wrócić na zakończenie!
Księdzu spotkanie z urzędnikami zajęło więcej czasu niż przypuszczał. Po jakimś czasie wbiega do kościoła w nadziei, że zdąży na ostatnią, czternastą stację drogi krzyżowej. Nastawia uszu i słyszy głos kościelnego:
– Staaacjaaa dwuuudziieestaaa piąątaa! Szymon Cyrenejczyk poślubia świętą Weronikę!

Polecane żarty i dowcipy:

  • Prezydent Wałęsa… : – Pod jakim hasłem prezydent Wałęsa prowadził swoją zwycięską kampanię wyborczą? – „Nie chcem, ale muszem…” – A pod jakim hasłem prowadził ostatnią? – Chcem, ale nie mogem.”
  • Co ty robisz… : Szkot czyta książkę. Od czasu do czasu gasi światło, potem znów je zapala. – Co ty robisz? – pyta go żona. – Przecież przewracać kartki można i po ciemku.
  • Nie tą pałę… : Idzie policjant się odlać. Po jakimś czasie wychodzi z krzaków cały osikany. – Co się stało? – pyta się kumpel. – Wyjąłem nie tą pałę.
  • Zygmuś ten sam… : Pewna kobieta przechodziła obok domu publicznego gdzie odbywała się wyprzedaż sprzętów. Kupiła papugę w klatce przyniosła ją do domu. Klatka była przykryta płachtą, którą kobieta podniosła. – O nowy burdel nowa burdel-mama – odzywa się papuga. Kobieta szybko zakryła z powrotem klatkę płachtą. Po jakimś czasie ze szkoły przychodzą córki i dopominają się aby im pokazać papugę.
  • Ucieka Arab… : Przez pustynię ucieka Arab. Za nim jedzie izraelski czołg. Arab co chwila odwraca się i strzela. Po jakimś czasie pada zrezygnowany i czeka na śmierć. Czołg zatrzymuje się, otwiera się właz i pokazuje się w nim Żyd. – Te Arab, czemu nie strzelasz? – Skończyły mi sie naboje… – A może chcesz kupić?

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*