www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Mały Szkot…

Mały Szkot mówi do ojca:
– Tato, kup mi na urodziny łyżwy!
– Przecież latem nie jeździ się na łyżwach!
– To kup mi w zimie.
– Ale w zimie nie masz urodzin!

Polecane żarty i dowcipy:

  • Drogi chłopcze… : – Drogi chłopcze! – mówi Szkot do syna w jego osiemnaste urodziny. – Od dziś będziesz z nami dzielił rodzinne radości i smutki. – Jestem na to przygotowany, ojcze! – A więc na początek synu – zapłacisz ostatnią ratę za swój wózek dziecięcy!
  • Kapral do szeregowców… : Kapral do szeregowców: – Z prośbami walcie do mnie jak do własnego ojca! Na to ktoś z szeregu: – Tato, pożycz mi 200 zł i kluczyki do wozu!
  • Ziemia się kręci… : Jasiu pyta ojca: – Tato, a właściwie dlaczego ziemia się kręci? – A czy ty czasem nie widziałeś mojego koniaku?
  • Co ty robisz… : Szkot czyta książkę. Od czasu do czasu gasi światło, potem znów je zapala. – Co ty robisz? – pyta go żona. – Przecież przewracać kartki można i po ciemku.
  • Ojciec pyta się córki… : Ojciec pyta się córki: – Kiedy wreszcie znajdziesz sobie męża? – Nie potrzebny mi mąż. Mam wibrator. Pewnego dnia córka wróciwszy z pracy, widzi na stole skaczący wibrator i z oburzeniem pyta się ojca: – Tato co Ty u licha robisz? – Piję z zięciem!!

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*