www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Tato, tato…

– Tato, tato, dzik zaatakował babcię!!
– Jak sam zaatakował, to niech się sam broni.

Polecane żarty i dowcipy:

  • W szkole… : Pani w szkole do Jasia: – Jasiu, twoje zachowanie jest skandaliczne!!! Jutro przyprowadzisz ojca do szkoły!! Jasio na to (spokojnie): – Ja nie mam ojca. – A co mu się stało? – pyta zdziwiona nauczycielka. – Walec go przejechał. – No to niech przyjdzie matka. – Matkę też przejechał walec. – A dziadka masz? – powiedziała z odrobiną zwątpienia. – Nie. – Jego też przejechał
  • Biega zakosami… : – Tato czemu babcia biega zakosami? – Nie gadaj, podawaj magazynki!
  • Młoda para… : W parku siedzi młoda para. – Czy byłaby pani bardzo oburzona gdybym panią pocałował? – Oczywiście! Broniłabym się z całych sił! Tylko, że jestem bardzo słaba.
  • Kapral do szeregowców… : Kapral do szeregowców: – Z prośbami walcie do mnie jak do własnego ojca! Na to ktoś z szeregu: – Tato, pożycz mi 200 zł i kluczyki do wozu!
  • Ziemia się kręci… : Jasiu pyta ojca: – Tato, a właściwie dlaczego ziemia się kręci? – A czy ty czasem nie widziałeś mojego koniaku?

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*