www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Biega zakosami…

– Tato czemu babcia biega zakosami?
– Nie gadaj, podawaj magazynki!

Polecane żarty i dowcipy:

  • Przychodzi babcia do doktora… : Przychodzi babcia do doktora – Na co się pani skarży? – Mam tą chorobę na 'k’… Lekarz wymienia różne choroby ale babcia nic sobie nie przypomina, aż: – Już wiem! kleroza! – Mówi się skleroza, babciu! – Widzi pan doktor? Już o tym też zapomniałam.
  • Tato, tato… : – Tato, tato, dzik zaatakował babcię!! – Jak sam zaatakował, to niech się sam broni.
  • Mały żyd… : Babcia małego żyda mówi: – Idź dołóż do pieca. Na to mały żyd: – Dobrze, ale kto za mną zamknie drzwiczki?
  • Zbiórka w wojsku… : Zbiórka w wojsku. – Czemu ten pluton tak krzywo stoi?! – piekli się kapral. – Bo ziemia jest okrągła – mówi jeden z żołnierzy. – Kto to powiedział?! – Kopernik. – Kopernik wystąp! – Przecież umarł. – Czemu nikt mi o tym nie zameldował?!
  • Dorastająca wnuczka… : Dorastająca wnuczka wybiera się na prywatkę. – I jak wyglądam, babciu? – Ślicznie, ale chyba zapomniałaś włożyć majteczki? – A czy babcia jak idzie na koncert to wkłada watę do uszu?

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*