www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Komisja wojskowa…

Komisja wojskowa.
– Do jakiej formacji chcielibyście wstąpić?
– Do marynarki.
– A pływać umiecie?
– Co, okrętów nie macie?!

Polecane żarty i dowcipy:

  • Turysta puka do bacówki… : Zmarznięty w czasie śnieżycy turysta puka do bacówki – otwiera baca. – Macie baco coś do jedzenia? – Niii! – To może chociaż wrzątek macie?? – Mom… ino zimny.
  • Dwóch kolegów… : Spotyka się dwóch kolegów: – Gdzie pracujesz? – W odlewni. – Co tam robisz? – Tajemnica wojskowa. – A ile ci płacą? – Dziesięć złotych od bomby, dwa od granatu.
  • Zapisują bacę do Partii… : Zapisują bacę do Partii. Sprawdzają życiorys. – No a jak to było po wojnie? Byliście w jakiejś bandzie? – Ni, ta bydzie pirsa.
  • Drzwi w domu nie macie… : Wchodzi baca do sklepu i nie zamyka drzwi. – Baco, drzwi w domu nie macie? – Krzyczy na niego sprzedawczyni. – Mom, i taką cholerę jak wy, tyz mom.
  • W mojej izbie… : Juhas widzi bacę prowadzącego duże stado owiec. – Dokąd je prowadzicie? – Do domu. Będę je hodował. – Przecie nie macie obory, ani zagrody! Gdzie będziecie je trzymać? – W mojej izbie. – Toż to straszny smród! – Cóż, będą się musiały przyzwyczaić.

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*