www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Dowódca kompani…

Dowódca kompani wzywa kaprala:
– Słuchajcie, Kazikowi trzeba delikatnie powiedzieć o śmierci ojca.
– Tak jest. Rozkaz.
– Kompania zbiórka! – woła kapral. Kto ma ojca wystąp!… A ty Kazik gdzie się pchasz baranie.

Polecane żarty i dowcipy:

  • Spotykają się po dwóch tygodniach… : Przychodzi baca do kolegi chirurga i mówi: – Wiesz Kazik pomóż, mam brzydką żonę! Weź ty jej zrób jakąś operacje! – Ja nie dam rady, ale pogadam z doktorami w Krakowie może się da, ale to będzie kosztować z jakieś dziesięć tysięcy. Spotykają się po dwóch tygodniach. Mówi lekarz Kazik: – Tak jak mówiłem, da się załatwić, ino dziesięć
  • Zbiórka w wojsku… : Zbiórka w wojsku. – Czemu ten pluton tak krzywo stoi?! – piekli się kapral. – Bo ziemia jest okrągła – mówi jeden z żołnierzy. – Kto to powiedział?! – Kopernik. – Kopernik wystąp! – Przecież umarł. – Czemu nikt mi o tym nie zameldował?!
  • Kapral do szeregowców… : Kapral do szeregowców: – Z prośbami walcie do mnie jak do własnego ojca! Na to ktoś z szeregu: – Tato, pożycz mi 200 zł i kluczyki do wozu!
  • Rokita spotyka… : Rokita spotyka Romana Giertycha i mówi: – Widziałem ostatnio twojego ojca. – Mojego ojca? Gdzie? – Na liście Wildsteina.
  • Do majora… : Pułkownik do majora: Jutro o 9:00 nastąpi zaćmienie Słońca, co nie zdarza się każdego dnia. Niech wszyscy żołnierze wyjdą na plac ćwiczeń, będę im udzielał wyjaśnień. W razie deszczu, ponieważ i tak nic nie będzie widać, proszę zebrać ludzi w sali gimnastycznej. Major do kapitana: Na rozkaz pułkownika jutro o godzinie 9:00 rano odbędzie się uroczyste zaćmienie Słońca.

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*