www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Żydzi proszą Hansa…

Żydzi proszą Hansa
-Hans zbuduj nam Dom!!!
-Hans zbuduj nam dom!!!
Hans mówi
-dobra ale jak którego w oknie zobaczę to zastrzelę
I Hans zbudował im szklarnie!!!

Polecane żarty i dowcipy:

  • Hans mówi… : Hans mówi do żydów stojących na placu w dzień Wielkanocy -A dziś dostaniecie po jajeczku!!! Żydzi rozradowani że zjedzą sobie jajko już zacierają ręce a Hans mówi -Tym rozgrzanym pręcikiem!!!
  • Małych Żydek bawi… : Małych Żydek bawi się w piaskownicy przed obozem. Podchodzi Hans i się pyta. – Jak masz na imię Żydku? – Icuś, panie Hans. – A ile masz lat? – Za tydzień będę miał 6 lat. – He, he, he… Nie bądź takim optymistą.
  • Synek prosi tatusia… : Synek prosi tatusia, który jest sierżantem w wojsku: – Tatusiu, zrób żeby słoniki jeszcze pobiegały. – Ależ synku, słoniki są bardzo zmęczone. – Ale ja cię proszę tatusiu. – Ale synku słoniki już ledwo żyją! – Ale ja cię na prawdę mocno proszę. Już ostatni raz. Niech słoniki znowu zaczną biegać. – No dobra ale ostatni raz. Kompania! Baczność! Maski włóż!
  • Do pijanego… : Do pijanego podchodzi policjant. -Nazwisko! -Kowalski. -Dobra dobra. Wy wszyscy jesteście Kowalscy! -No dobrze. Nazywam się Henryk Sienkiewicz. -O, widzicie! Trzeba było tak od razu mówić, a nie kłamać, że jest pan jakimś tam Kowalskim!
  • Żydzi nie brali… : Dlaczego żydzi nie brali udziału w drugiej wojnie światowej? BO BYLI NA OBOZIE.

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*