www.Zarty.eu

najlepsze żarty, kawały i dowcipy w sieci

Gdzie pracujesz…

Icek spotyka Majera:
– Gdzie pracujesz?
– Nigdzie…
– A co robisz?
– Nic…
– Jak Boga kocham, fajne zajęcie.
– Tak, tylko, że ogromna konkurencja.

Polecane żarty i dowcipy:

  • Dwóch kolegów… : Spotyka się dwóch kolegów: – Gdzie pracujesz? – W odlewni. – Co tam robisz? – Tajemnica wojskowa. – A ile ci płacą? – Dziesięć złotych od bomby, dwa od granatu.
  • Facet spotyka… : Facet spotyka kolegę policjanta na ulicy. – Cześć, co robisz? – Niosę piwo dla komendanta. – A po co ci te drzwi? – Kazał przynieść coś do otwierania.
  • Rokita spotyka… : Rokita spotyka Romana Giertycha i mówi: – Widziałem ostatnio twojego ojca. – Mojego ojca? Gdzie? – Na liście Wildsteina.
  • Dwóch ateistów… : Spotyka się dwóch ateistów. Jeden pyta się drugiego: – Co tam u ciebie? – Byłem w kościele. – I co? Jak tam było? – Jedno wielkie oszustwo!!! Wszyscy śpiewają, wszyscy robią zrzutkę, A PIJE TYLKO JEDEN!!!
  • Nażarł się końskiej padliny… : Hrabia po dłuższym pobycie za granica wraca do swoich posiadłości. Na dworcu czeka na niego zaprzęg koni i wierny sługa Jan. – No i cóż tam zdarzyło się nowego we dworze podczas mojej nieobecności Janie? – Nic nowego Jaśnie Panie… no może tylko to że Azorek zdechł. – Azorek ?! Mój ulubiony pies? Jak to się stało? – Ano

0 komentarzy jak dotychczas

Dodaj komentarz

Wymagane pola oznaczone *

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*